Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.
Szkolenia doskonalące

Efektywne wywieranie wpływu

Efektywne wywieranie wpływu - dwudniowe szkolenie dla osób, które chcą zwiększyć swoją efektywność w kontaktach z Klientami i innymi pracownikami.

Pomimo, że wszyscy potrafimy się komunikować i każdy z nas w sposób mniej lub bardziej świadomy wywiera wpływ na inne osoby, skutek naszego działania niekiedy bywa odmienny od zamierzonego. Program szkolenia został opracowany w taki sposób, aby uczestnicy zdiagnozowali swoje aktualne kompetencje w zakresie wpływu na zachowania innych, a także rozwinęli je poprzez cykl ćwiczeń izometrycznych. Dzięki takiemu podejściu każdy z uczestników uczy się, w jaki sposób efektywniej wykorzystywać posiadane umiejętności i wiedzę. Poprzez szereg indywidualnych ćwiczeń izometrycznych, ćwiczeń w grupach, czy też uczestniczenie w symulacjach rzeczywistych sytuacji zawodowych, dodawane są nowe techniki i metody postępowania.

Szkolenie zostało zaprojektowane "w formule fitness". Zaczynamy od dokonania oceny swoich mocnych stron i dziedzin wymagających poprawy, aby w kolejnych etapach zastosować indywidualnie zaprojektowane ćwiczenia i stopniowo dojść do zaplanowanego poziomu doskonałości. Szkolenie na licencji firmy Barnes & Conti Associates, Inc(www.barnesconti.com)

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt