Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.
Newsletter


Witamy w serwisie newsletterowym P-AIZ!

W tym dziale możesz zostać subskrybentem jednego z naszych newsletterów:

"Notatnik podróżnika" (PL) Potocznie "podróż" to ruch w czasie i przestrzeni. Ale prawdziwa podróż tworzy się w nas, gdy podejmujemy pewien wysiłek umysłu, by ogarnąć cel tego ruchu oraz jego wpływ na nas i innych. Sądzimy, że dobrze jest podzielić się takimi rozmyślaniami. Temu służy nasz newsletter. Redagują go pracownicy P-AIZ, w dowolnym czasie publikując w nim swoje refleksje. Stąd częstotliwość newslettera jest trudna do określenia. Ale obiecujemy dołożyć starań, by otrzymywali go Państwo przynajmniej raz na 2 miesiące. Zawartość w języku polskim. Zapraszamy do subskrybcji.

"Artykuły z serwisu szkolenia-paiz.com.pl" (PL/ANG) Newsletter informacyjny o nowych artykułach publikowanych na stronach serwisu szkolenia-paiz.com.pl. Dzięki niemu nie przeoczysz żadnego artykułu. Dodatkowo w każdym wydaniu zamieszczamy linki do artykułów z serwisów naszych Partnerów: wilsonlearning.com i barnesconti.com. Częstotliwość: conajmniej raz na trzy miesiące, nie częściej niż raz na miesiąc.Zawartość w języku polskim i angielskim.

Aby dokonać subskrypcji naszych newsletterów wpisz swój email do formularza poniżej oraz aktywuj przynajmniej jeden z newsletterów.

Wysyłając subskrybcję zgadzasz się na zasady zawarte w nocie prawnej newslettera.
Kontakt w sprawie działania newslettera: newsletter@paiz.com.pl.

email
Notatnik podróżnika (PL)
Artykuły z serwisu szkolenia-paiz.com.pl (PL)
Artykuły z serwisu szkolenia-paiz.com.pl (ANG) (in english)
 
Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt