Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.

Artur Mazurek

trener, prezes zarządu

Już ponad 10 lat pełnię dwie role w Polsko-Amerykańskim Instytucie Zarządzania. Pierwsza to zarządzanie firmą, a druga to prowadzenie szkoleń i projektów doradczych. Ponieważ prowadzeniu szkoleń poświęcam najwięcej czasu, mój obszar zainteresowań zawodowych związany jest właśnie z tą dziedziną.

Katarzyna Mitrut

trener, wiceprezes zarządu

Jestem związana z Instytutem od samego początku jego istnienia; można powiedzieć, że asystowałam przy narodzinach firmy w 1995 roku. Jestem trenerem-partnerem; pełnię też funkcję wice-prezesa zarządu spółki. Zajmuję się szkoleniami już ponad 10 lat. Z wykształcenia jestem filologiem angielskim. Ukończyłam też liczne studia podyplomowe z zarządzania
i doskonalenia zasobów ludzkich.

Joanna Bartyzel

trener - partner

Moja przygoda ze szkoleniami trwa już kilkanaście lat i jak wiele ważnych rzeczy w życiu, zaczęła się trochę przypadkowo. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam pracując i współpracując
z firmami polskimi i zagranicznymi. Przeszłam przez wiele stanowisk, poczynając od samodzielnych stanowisk specjalistycznych, pracownika dydaktycznego, kierownika działu projektów. Uczę tego, co znam z doświadczenia i sprawdziłam praktycznie. Prowadzę szkolenia z zakresu szeroko pojętych umiejętności psychospołecznych, wykorzystywanych
w sprzedaży, negocjacjach, prowadzeniu szkoleń i prezentacji oraz pracy zespołowej i zarządzaniu.

Radomił Filipek

dyrektor Biura Kongresów i Turystyki

Moje życie zawodowe związałem z Instytutem na stałe pod koniec 2002 r., po kilku latach współpracy przy organizacji szkoleń i ponad 10 latach pracy w lubelskich biurach podróży. W czasie mojej wcześniejszej kariery zawodowej utworzyłem od podstaw i prowadziłem dynamicznie rozwijający się oddział jednego z największych polskich biur podróży.

Ian Christmas

trener współpracujący

Jestem Dyrektorem Experior Management Consultants w Wielkiej Brytanii. Współpracuję z Instytutem od 1995 r.. Od 20 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów oraz konsultingiem w zakresie zarządzania.

Barbara Smoczyńska

trener współpracujący

Jestem trenerem umiejętności psychospołecznych rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, specjalistą w zakresie aktywnych metod nauczania dorosłych. Prowadzę warsztaty i treningi z zakresu umiejętności kierowniczych, interpersonalnych i osobistych.

Monika Nurzyńska

specjalista ds. szkoleń

Z Instytutem związana jestem od początku jego istnienia. Zajmuję się przeprowadzeniem wstępnej analizy potrzeb szkoleniowych, przygotowaniem oferty i materiałów szkoleniowych, organizacją pobytu uczestników oraz sporządzeniem raportu.

Katarzyna Chmielewska

specjalista ds. szkoleń

W firmie pracuję od ponad 4 lat. Zajmuję się przygotowywaniem wniosków o wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw na usługi szkoleniowe w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Lubię pracę z ludźmi, dlatego jestem także odpowiedzialna za kontakty z Klientami oraz sporządzanie ofert.

Beata Górna

specjalista ds. kongresów

W firmie zajmuję się obsługą komputerowej bazy danych uczestników, organizacją sekretariatu oraz bazy noclegowej w trakcie konferencji. Prowadzę ewidencję komputerową zgłoszeń oraz wpłat na nasze imprezy. Odpowiedzialna jestem
za informowanie i telefoniczną obsługę uczestników konferencji.

Karol Tarkowski

trener współpracujący

Od ponad 15 lat współpracuję z przedsiębiorcami i doradzam im
w zakresie zarządzania finansami. Prowadzę szkolenia dla menedżerów oraz projekty konsultingowe z zakresu planowania
i analizy finansowej. Pracuję dla największych przedsiębiorstw
w Polsce jak i mniejszych firm działających na rynku lokalnym. Jestem akredytowanym doradcą finansowym w Polsko-Brytyjskim Programie Rozwoju Przedsiębiorczości, członkiem Polskiej Sieci Doradców, ekspertem w programie Know-How Fund (w zakresie wyceny wartości i oceny kondycji przedsiębiorstw).

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt