Notatnik podróżnika
    Zapisz się na nasz newsletter.
projekty EFS
Paiz - strona główna

Drogi wpływ(u)

Od wieków ludzie zadają sobie pytanie: jak wywrzeć wpływ na innych. Chcą tego bez względu na to, czy jest to etyczne czy nie. Byle było skuteczne. Wpływ to przecież władza nad innymi, a tej władzy pragnie wielu: politycy, dziennikarze, menedżerowie, sprzedawcy, rodzice, urzędnicy i ich petenci.

10.02.2005

przeczytaj cały artykuł

 

Efektywna koegzystencja, czyli jak pozostać sobą i pozwolić innym być sobą?

Nasze osobiste doświadczenie mówi nam,
że ludzie są różni. Od wieków ta różnorodność z jednej strony nas fascynuje,
z drugiej jest przyczyną frustracji. Próbujemy więc porządkować typy ludzkie, nazywamy je
i przypisujemy określoną charakterystykę.

07.02.2005

przeczytaj cały artykuł

 

O uczeniu się ludzi dorosłych

Szkoła flamenco. Nie chcę być tancerką, chcę tańczyć dla siebie, dla przyjemności, pozbyć się w tańcu,
w ekspresji narastających
w ciągu dnia emocji i niepokojów. Pierwsze zajęcia - niepewność i oczekiwanie: jak będzie? Filmy Carlosa Saury i Pedro Almodovara stworzyły wokół flamenco aurę niezwykłego, pełnego emocji świata.

08.02.2005

przeczytaj cały artykuł

 

Mam przygotować prezentację?
Proszę bardzo.

Jedną z ciekawszych prezentacji jakie widziałam, była prezentacja przygotowana przez uczestnika mojego szkolenia. Tytuł brzmiał mniej więcej tak: "Budowanie strategii na podstawie gry strategicznej 'misie - patysie'". Wybór scen z Kubusia Puchatka do zilustrowania slajdów a także przemieszczający się po ekranie Kubuś i przyjaciele były jak najbardziej uzasadnione, ponieważ to właśnie Kubuś wymyślił wspomnianą grę.

07.02.2005

przeczytaj cały artykuł

18.10.2007

Nowe wydanie książki "Wywieranie wpływu"

Książka Kim Barnes Wywieranie wpływu. Podstawowe techniki trafiła na listę bestsellerów GWP. Książka, którą Państwu prezentujemy stanowi uzupełnienie i rozszerzenie programu szkoleniowego "Wywieranie wpływu", który realizujemy w oparciu o koncepcję Kim Barnes.

więcej

www.gwp.pl

25.07.2007

25 lipca 2007 zakończyliśmy realizację projektu szkoleniowego dla firmy Polbita Sp. z o.o., dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (wartość projektu to ponad 100 000 Euro). W szkoleniach brała udział cała kadra menedżerska spółki Polbita Sp. z o.o. Realizacja projektu trwała od listopada 2005 do marca 2007.

Dobre doświadczenia związane z realizacją projektu od strony merytorycznej i technicznej dają nam podstawy by proponować naszym Klientom współpracę przy pisaniu wniosków i realizacji projektów w ramach kolejnej transzy funduszy przewidzianej na Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007-2013, jak tylko zostanie otwarta.

02.10.2006

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny uzyskaliśmy z Unii Europejskiej dla naszych Klientów środki pomocowe na współfinansowanie szkoleń dla firm w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Tym razem dofinansowany będzie drugi już projekt dla firmy POLBITA Sp. z o.o.. Projekt zatytułowany jest "WZROST KOMPETENCJI KIEROWNIKÓW SIECI SPRZEDAŻY KLUCZEM DO SUKCESU FIRMY". Pozyskaliśmy na jego realizację dotację w wysokości 516 192,01 zł.

więcej

Szkolenia dofinansowane z EFS

Z przyjemnościa informujemy, że realizowane przez nas projekty szkoleniowe "Akademia Konsultanta" i "Rozwój kadry kierowniczej - kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa" uzyskały dofinansowanie ze środków EFS. Stosowne umowy podpisaliśmy 7.12.2005 i 21.11.2005.

"Akademia Konsultanta" to program doskonalący umiejetności konsultantów zajmujących się sprzedażą B2B specjalistycznych uszczelnień mechanicznych. "Rozwój kadry kierowniczej - kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa" to program doskonalący dla kadry menedżerskiej firmy działającej w branży kosmetycznej .

zobacz wszystkie

Jesteśmy licencjonowanym Partnerem:
do góry
 
strona główna |firma | szkolenia | ludzie | kontakt